Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Rigth now get from bookmakers

Zapytaj Eksperta

Z pewnością masz wiele pytań, które Cię nurtują, ale nie wiesz, komu je zadać. Tutaj jest miejsce, w którym możesz skorzystać z pomocy Ekspertów z różnych dziedzin. Wystarczy, że wypełnisz formularz na dole strony lub wyślesz pytanie na: kontakt@rzeczkobieca.pl
W treści napisz, kto ma odpowiedzieć na Twoje pytanie. Pytania wraz z odpowiedzią będą publikowane anonimowo na naszym portalu w dziale: .

 

Agnieszka

Agnieszka Urzynicok

Psycholog, seksuolog, aktualnie w trakcie czteroletniego szkolenia z psychoterapii poznawczo – behawioralnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Europejskiego i Światowego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Prywatnie jest żoną, mamą i uwielbia podróże.

Agnieszka udzieli odpowiedzi na pytania z zakresu seksuologii.

Monika Gomółka

Dermokonsultantka. Od siedmiu lat pracuje w aptekach w dziale Uroda. Ekspert w profesjonalnej analizie cery i doborze odpowiedniej pielęgnacji. Posiada wiedzę teoretyczną popartą szkoleniami z marek dermokosmetycznych dostępnych na polskim rynku oraz wieloletnie doświadczenie i zamiłowanie do upiększania kobiet. Znawca literatury, wielokrotnie nagradzana w konkursach prozatorskich i poetyckich. Pasjonatka gór, chilloutu i podróży.

Monika udzieli odpowiedzi na pytania związane z pielęgnacją skóry.

 

Ewa Chaińska

Ewa Chaińska

Grafik, ilustrator. Z zamiłowania właścicielka i hodowca Owczarków Szkockich, długowłosych. Członek FCI i ZKwP, pasjonatka zoopsychologii, behawioryzmu, pracowała jako asystentka szkoleniowca w Szkole Dla Psów Leszka Kalisza we Wrocławiu i prowadziła wykłady dotyczące szkolenia psów.

Ewa udzieli odpowiedzi na pytania dotyczące wychowania Waszych czworonogów.


Tadek expert

Tadeusz Smuś

Trener personalny, właściciel . Cieszy się świetną sylwetką i pełnią zdrowa. Nie zawsze tak jednak było. Był czas kiedy miał dużą nadwagę – 111 kg przy wzroście 180 cm. Był też czas, kiedy słyszał od bliskich, że jest za chudy. Były to czasy, kiedy pracował w zawodzie, a nie w swojej pasji. Odkąd je połączył, na obu polach odnosi same sukcesy. Poza własną sylwetką i wieloletnim doświadczeniem, zarówno w treningu, jak i pracy z ludźmi, posiada także solidne podstawy merytoryczne. Ukończył Wrocławską Akademię Wychowania Fizycznego na specjalności promotor zdrowia. Zdobył również tytuł instruktora kulturystyki. Wie co robi, wie jak to zrobić, może tę wiedzę przekazać i Tobie.

Tadeusz udzieli odpowiedzi na pytania dotyczące sylwetki, treningu i odchudzania.

Facebook