Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Rigth now get from bookmakers
5 Komentarzy

Skazana na biedę

Strony: 1 2 3 4 5

więzienie

Torbę mam już spakowaną. Jedzenie takie jak lubi. Karkówka, sucha kiełbasa, pasztet, schab zawijany, szynka. Ciasto też upiekłam takie jak lubi. Karkówka to mi się udała, taka soczysta, pachnąca. Papierosy, kawę, herbatę i sery kupię mu tam na miejscu. I co jeszcze będzie chciał. Mogę mu z domu zawieść tylko 5 kg. Wydam ostatnie pieniądze. Wykupiłam tylko połowę leków i tak robię już od paru miesięcy. Boli mnie, ale człowiek wszystko wytrzyma, byle dla niego starczyło. Nie dojadam, jak już nic nie mam to napiję się cieplej wody i oszukam żołądek. Nie wiem jak jeszcze długo tak pociągnę, wszystko drożeje, a renta taka sama. Opłaty robię uczciwie. Gdybym jeszcze straciła ten kawałek sufitu nad głową, to zostałby mi już tylko sznur, żeby się powiesić. Zrobiłabym to dawno. Ale co on beze mnie zrobi. Kto go odwiedzi, pocieszy, zawiezie paczkę z domowym jedzeniem. Kto mu upiecze ciasto, takie jak lubi. Kto mu powie, że go kocha mimo wszystko.

Jestem matką. Muszę go wspierać, żeby sobie czegoś nie zrobił w tym więzieniu. Czeka mnie jeszcze kilka lat takiego życia. Byle tylko wytrzymać ten ból. Byle nie było gorzej, to jakoś dam radę.

Strony: 1 2 3 4 5
Ela Daszkiewicz
Kobieta 50+. Wolna, niezależna. Mama trójki dorosłych dzieci, babcia. Dziennikarka Obywatelska, psycholog z zamiłowania, dobra obserwatorka życia. Autorka książek jeszcze nie wydanych.
(this.href); return false;" title="Pin This" class="pinterest tooltip-top">Pin This

Komentarze

 1. Sally

  Żal mi tej kobiety, taka prostoduszna babinka…

 2. Anonim

  smutne

 3. zaczarownica

  smutne,ale takie historie są po to by poruszać,a ta babinka prosta ale coż,ślepa…

 4. Los matki

 5. Alicja

  Ślepa miłość. Sobie odejmie od ust, żeby synuś miał. Od razu przypomina mi sie ” Ballada o Januszku”, tam tez taka mamuśka była .

Wyraź swoje zdanieFacebook