Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Rigth now get from bookmakers
Brak komentarzy

Piękna opalenizna a ochrona przeciwsłoneczna - Strona 3 z 5

Strony: 1 2 3 4 5

piękna opalenizna

Obecnie coraz więcej firm łączy ochronę przeciwsłoneczną z kompleksem anti-aging. Będą to Synchroline Sunwards SPF30 Anti-Wrinkle, Bioderma Photoderm Anti-Age SPF30, Caudalie Solein Divin Anti-Age SPF50. Osoby borykające się z problemami trądzikowymi również znajdą kremy przygotowane specjalnie dla nich. Będzie to wysoka ochrona ze składnikami przeciwtrądzikowymi obecnymi w kremach z serii: Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30, Synchroline Aknicare SPF30, La Roche Posay Anthelios AC SPF30, Avene Cleanance SPF30, Iwostin Solecrin Acne SPF25.

Pod szczególną ochroną w lecie powinna znaleźć się cera naczynkowa. Nie powinna być wystawiana na zbyt mocną i długą ekspozycję słoneczną, gdyż grozi to utrwaleniem rumienia i zwiększeniem widoczności naczynek. W tym przypadku poleca się kremy ze składnikami aktywnymi dla cery naczynkowej jakie posiadają w swojej ofercie firmy: SVR Rubialine SPF50, Synchroline Rosacure Intensive SPF30, Iwostin Solecrin Rubor SPF30, Bioderma Photoderm AR SPF50+, La Roche-Posay Rosaliac CC SPF30 (dwa ostatnie dostępne z kolorem, który naturalnie dopasowuje się do danej cery). Dla skóry szczególnie wrażliwej polecane są filtry mineralne, dostępne zarówno w formie kremów do twarzy jak i mleczek do ciała (Bioderma, Avene).

Strony: 1 2 3 4 5
Monika Gomółka
Dermokonsultantka. Od siedmiu lat pracuje w aptekach w dziale Uroda. Ekspert w profesjonalnej analizie cery i doborze odpowiedniej pielęgnacji. Posiada wiedzę teoretyczną popartą szkoleniami z marek dermokosmetycznych dostępnych na polskim rynku oraz wieloletnie doświadczenie i zamiłowanie do upiększania kobiet. Znawca literatury, wielokrotnie nagradzana w konkursach prozatorskich i poetyckich. Pasjonatka gór, chilloutu i podróży.
(this.href); return false;" title="Pin This" class="pinterest tooltip-top">Pin This

Wyraź swoje zdanieFacebook