Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Rigth now get from bookmakers
Brak komentarzy

Piękna opalenizna a ochrona przeciwsłoneczna

Strony: 1 2 3 4 5

piękna opalenizna

Wreszcie nadchodzi, zbliża się już wielkimi krokami, długo wyczekiwane lato. Słońce, plaża, morskie kąpiele, czas urlopów – czekałyśmy na to cały rok. Każda z nas marzy o pięknej opaleniźnie. Warto jednak pamiętać i ustrzec się przed niekorzystnym wpływem promieni słonecznych. Pomogą nam w tym dermokosmetyki z serii słonecznych. Obecnie wszystkie one posiadają fotostabilne filtry UVA i UVB, które w większości są wodoodporne. Przeznaczone są szczególnie dla skóry delikatnej, wrażliwej i problematycznej zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Formuły stworzone z najwyższą starannością, aby idealnie wpasować się w potrzeby danej skóry.

Obecnie apteczne półki wręcz uginają się od pomarańczowych pudełek na opakowania serii słonecznych (słusznie marketingowcy wybrali ten kolor, który od razu kojarzy się z wakacyjnym słońcem). Różnorodność kremów może przyprawić o lekki (a nawet większy) zawrót głowy. Spróbuję to usystematyzować.

Strony: 1 2 3 4 5
Monika Gomółka
Dermokonsultantka. Od siedmiu lat pracuje w aptekach w dziale Uroda. Ekspert w profesjonalnej analizie cery i doborze odpowiedniej pielęgnacji. Posiada wiedzę teoretyczną popartą szkoleniami z marek dermokosmetycznych dostępnych na polskim rynku oraz wieloletnie doświadczenie i zamiłowanie do upiększania kobiet. Znawca literatury, wielokrotnie nagradzana w konkursach prozatorskich i poetyckich. Pasjonatka gór, chilloutu i podróży.
(this.href); return false;" title="Pin This" class="pinterest tooltip-top">Pin This

Wyraź swoje zdanieFacebook