Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Rigth now get from bookmakers
4 Komentarzy

Nieznośna córeczka, prawdziwe historie

Strony: 1 2 3 4 5

córeczka

Do prac domowych nie garnęła się. Byłam niańką, gosposią, sprzątaczką. Kiedy próbowałam coś zmienić, Asia buntowała męża przeciwko mnie. Mąż uważał, że jest młoda i jeszcze się narobi. Krzykiem i trzaskaniem drzwiami wymuszała nowe rzeczy, meble, pieniądze na przyjemności. Nie przestała nawet kiedy mąż zachorował. Dodatkowo w wieku 17 lat przyprowadziła do domu chłopaka. Teraz mieliśmy na utrzymaniu, oprócz rozkapryszonej córki, bezrobotnego chłopaka. Każda prośba o jakąkolwiek pomoc kończyła się krzykiem. Maciek nie był od wynoszenia śmieci, sprzątania, czy jakichkolwiek prac.

Pewnego dnia zbuntowałam się. Po cichu wykupiłam tydzień wczasów i wyjechałam. Napisałam, żeby się o mnie nie martwili, jak wrócę to będę. Tylko nie napisałam, kiedy wrócę. Wyłączyłam telefon i próbowałam odpocząć. Fakt, że cały czas myślałam, co tam w domu. Ile to razy korciło mnie, żeby zadzwonić… Ale wytrzymałam. Koleżanka, która namówiła mnie do tego kroku, była ze mnie bardzo dumna.

Strony: 1 2 3 4 5
Ela Daszkiewicz
Kobieta 50+. Wolna, niezależna. Mama trójki dorosłych dzieci, babcia. Dziennikarka Obywatelska, psycholog z zamiłowania, dobra obserwatorka życia. Autorka książek jeszcze nie wydanych.
(this.href); return false;" title="Pin This" class="pinterest tooltip-top">Pin This

Komentarze

  1. Alicja

    Znam takie córeczki, moja koleżanka ma córeczkę z piekla rodem. Wszystkon dla niej a nie spyta czy matka ma na chleb, na leki. Ale myśle, że to w dużej mierze wina rodziców. Spełniają wszystkie zachcianki dzieci, swoim kosztem ,a później dziwią się, że dzieci żądaja coraz więcej i więcej.

  2. Córeczka

  3. znam, znam

  4. o znam takich wiele,sama taka byłam,ale jak się odetniesz to wygrasz…..

Wyraź swoje zdanieFacebook