Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Rigth now get from bookmakers
4 Komentarzy

Nieznośna córeczka, prawdziwe historie

Strony: 1 2 3 4 5

córeczka

Przetrwałam wojny te jawne i podjazdowe. Ślub miałam skromny – przyjęcie dla rodziny. Skwaszeni, ale przyszli. A miny, jakie mieli przy składaniu życzeń, były nie do podrobienia, pomimo ich wszelkich starań.

Kiedy po roku zaszłam w ciążę, radości nie było końca, ale i strachu – czy dziecko będzie zdrowe, co nas czeka. Córeczka urodziła się wprawdzie zdrowa, ale była malutka. Chuchaliśmy i dmuchaliśmy na nią. Mąż pracował, ja zajęłam się domem i dzieckiem. Uznaliśmy, że Joasi należy się wszystko, co najlepsze. I to był błąd.

Kiedy Asia poszła do szkoły, ja wróciłam do pracy. Jako księgowa nieźle zarabiałam, mąż też miał dobre zarobki. Dodatkowe zajęcia, najlepsze zabawki, najmodniejsze ciuchy, wyjazdy na wczasy, obozy. Asia rosła i coraz więcej wymagała od nas. Mając 14 lat zmieniała się nie do poznania. Z w miarę grzecznej dziewczynki, zrobiło się straszydło. Co chwilę inny kolor włosów, chodziła do szkoły wymalowana , piła piwo, z nauką było coraz gorzej – gdyby nie korepetycje, to nie wiem czy w ogóle skończyłaby jakąkolwiek szkołę.

Strony: 1 2 3 4 5
Ela Daszkiewicz
Kobieta 50+. Wolna, niezależna. Mama trójki dorosłych dzieci, babcia. Dziennikarka Obywatelska, psycholog z zamiłowania, dobra obserwatorka życia. Autorka książek jeszcze nie wydanych.
(this.href); return false;" title="Pin This" class="pinterest tooltip-top">Pin This

Komentarze

  1. Alicja

    Znam takie córeczki, moja koleżanka ma córeczkę z piekla rodem. Wszystkon dla niej a nie spyta czy matka ma na chleb, na leki. Ale myśle, że to w dużej mierze wina rodziców. Spełniają wszystkie zachcianki dzieci, swoim kosztem ,a później dziwią się, że dzieci żądaja coraz więcej i więcej.

  2. Córeczka

  3. znam, znam

  4. o znam takich wiele,sama taka byłam,ale jak się odetniesz to wygrasz…..

Wyraź swoje zdanieFacebook