Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Rigth now get from bookmakers
Brak komentarzy

Nie żyje Kasia Markiewicz z The Voice of Poland

Kasia Markiewicz

Kasia Markiewicz z The Voice of Poland nie żyje

„Nie wiem co mam napisać… Miałam w czwartek odwiedzić Kasię w hospicjum… Była pełna odwagi. Podziwiałam ją za to, że pomimo bólu, przyszła do programu, żeby pokazać nam, że warto walczyć o swoje marzenia, nie zapominać o sobie na co dzień… Cieszę się, że udało nam się spełnić jedno z jej marzeń… Łączymy się w bólu z rodziną i bliskimi Kasi.” – tak wczoraj wieczorem napisała Justyna Steczkowska na swoim fanpage’u.

„Wyczerpałam wszelkie możliwości leczenia, więc spełniam swoje marzenia”. – mówiła Kasia Markiewicz w programie The Voice of Poland, po zaśpiewaniu piosenki Ozzy’ego Osbourne’a „Dreamer”: „Udział w programie tego typu od zawsze chodził mi po głowie, ale ze względu na milion moich kompleksów nigdy nie zdecydowałam się wziąć udziału. Choroba pozbawiła mnie kompleksów, bo okazało się, że takie rzeczy nie mają żadnego znaczenia.”

W programie The Voice of Poland trafiła do drużyny Justyny Steczkowskiej, która jako jedyna w ostatniej chwili odwróciła swój fotel: „Ja jedyna się odwróciłam, chociaż przeczysz wszystkiemu temu, czego ja wymagam od wokalisty. Ale dlaczego to zrobiłam? Powiem ci, że nie wiem. Czasem działają różne magiczne stwory, które powodują, że coś robisz ponad to, co tak naprawdę się dzieje w realu. Po prostu to jest ten jeden moment.”

„Chcę być twoim nauczycielem i jestem w stanie w ciągu niedługiego czasu – bo dużo czasu nie mamy – spowodować, że będziesz lepszą wokalistką” – mówiła Justyna.

Czasu niestety było mniej niż się spodziewaliśmy. Kasia Markiewicz odeszła wczoraj o godzinie 14:30. Posłuchajcie pierwszego i ostatniego występu Kasi Markiewicz w The Voice of Poland.

Znajdź nas na Facebooku:
https://www.facebook.com/Rzeczkobieca

karinadzieweczynska.pl
karinadzieweczynska.pl - to, co lubimy najbardziej.
(this.href); return false;" title="Pin This" class="pinterest tooltip-top">Pin This

Wyraź swoje zdanieFacebook