Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Rigth now get from bookmakers
3 Komentarzy

Mój Anioł mnie nie opuścił

Strony: 1 2 3 4

anioł

Szła po swój wyrok. Zacinał zimny, nieprzyjemny deszcz. Wiatr zrywał jej czapkę z głowy. Ludzie mijali ją w pędzie, w gonitwie za czasem, za wszystkim co dla niej nie miało już znaczenia.

Szła powoli, nie spiesząc się, po drodze oglądała afisze, wystawy. Chciała opóźnić to wszystko, ale cel był coraz bliżej. I jeszcze ten pech, jakby niebo sprzysięgło się przeciwko niej. Z piskiem kół zatrzymał  się obok niej samochód, rozbryzgując błoto. To jej „Love Man”.

- Wsiadaj mała, podwiozę Cię.

Nie wiedział, jak bardzo pragnęła nigdy tam nie dojść. Nikt nie wiedział, nikomu nie powiedziała.

Siedziała w samochodzie ze spuszczoną głową. On mówił o wspólnych planach, a czy ona mogła cokolwiek planować? Nie,  nie mogła, dla niej już nie było przyszłości, zostało jej tylko wczoraj. Chciało jej się płakać, udawała, że fragment tuszu wleciał jej do oka, próbowała się uśmiechać. Dojechali, strach podchodził jej do gardła i ta szalona niepewność, która tak bardzo przygnębia.

Strony: 1 2 3 4
Ela Daszkiewicz
Kobieta 50+. Wolna, niezależna. Mama trójki dorosłych dzieci, babcia. Dziennikarka Obywatelska, psycholog z zamiłowania, dobra obserwatorka życia. Autorka książek jeszcze nie wydanych.
(this.href); return false;" title="Pin This" class="pinterest tooltip-top">Pin This

Komentarze

  1. Alicja

    Każdy z nas ma takiego Anioła, tylko nie zawsze potrafimy go dostrzec.

  2. Mirka

    Piękne ujęcie duchowej strony naszego życia.

  3. WANDA

    Cała życiowa prawda

Wyraź swoje zdanieFacebook