Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Rigth now get from bookmakers
3 Komentarzy

Maybelline czyli historia, którą musisz znać

Strony: 1 2

maybelline

Tajemnicze podpalenie rezydencji nad jeziorem, połączone prawdopodobnie z zabójstwem…
Tak zaczyna się książka Sherrie Williams i Bettie Youngs „Historia rodziny, która stworzyła Maybelline”. I (podobnie jak u Hitchcocka) później jest już tylko lepiej.

Rodzina Williamsów burzliwością charakterów i twórczą pasją nie ustępuje rodzinom Versace czy Gucci. Kreatywna zawziętość Toma L. Williamsa, próżność i lenistwo Prestona, czy słodkie wyrachowanie Evelyn Williams, nasuwają wiele analogii z życia rodów, tworzących główne trendy mody.

Maybel Williams, od której imienia marka Maybelline wzięła swoją nazwę, inspiruje wolnym umysłem, a każdy  z bohaterów ma w sobie coś urzekającego, począwszy od Toma L. – twórcy firmy, przez jego braci, ich żony, aż po dzieci i wnuki. Należy przy tym wspomnieć, że jedna z autorek książki, Sherrie Williams, jest wnuczką Eveline i Prestona.

W tej historii jest wszystko, czego potrzebuje bestseller: wielka miłość, romanse, zdrady, gwiazdy kina, groźni gangsterzy (wiecie, że Preston Williams przyjaźnił się z Alem Capone?), ogromne pieniądze i piękne wnętrza. Aż dziw bierze, że to wydarzyło się naprawdę! Gdybym tego nie wiedziała, wzięłabym tę książkę za znakomitą powieść.

Pierwsze reklamy Maybelline były realizowane w formie krótkich, ciekawych opowieści. Chociaż jestem dzieckiem XXI wieku, urzekła mnie delikatność i powaga ówczesnego marketingu.

Całym sercem polecam tę ekscytującą książkę.

Strony: 1 2
Anna E. Wilczynska
Dziennikarka, wizażystka, blogerka. Absolwentka Europejskiej Szkoły Stylizacji i Wizażu. Pisze o wszystkim, co kobiece.
(this.href); return false;" title="Pin This" class="pinterest tooltip-top">Pin This

Komentarze

  1. Sisi

    Ciekawe

  2. lotta

    uwielbiam takie tematy

  3. Megan

    hmm Może nawet przeczytam

Wyraź swoje zdanieFacebook