Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Rigth now get from bookmakers
1 komentarz

Mama, ale inna, bo Aniołkowa - Strona 6 z 7

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Aniołkowa Mama

Dziś powoli akceptuje to, co się stało, łagodniej patrzy na świat, na ludzi. Myśli z ciepłem o swoim Aniołku (tak potocznie mówi się o dzieciach, które zostały utracone na skutek poronień), modli się za jego duszę. Pamięta wszystkie planowane terminy: kiedy miał być planowany poród, kiedy poroniła, kiedy dowiedziała się, że zaszła w ciążę, o Dniu Dziecka i Dniu Matki też pamięta.

15 października zapala znicz, symbol jej miłości do Kogoś, kto był przez tak krótką chwilę całym jej światem. Jest to Dzień Dziecka Utraconego. Jednoczy się z innymi mamami, których dzieci również odeszły.

Ile jest wśród nas takich historii? Nie da się pewnie zliczyć, ale to, co powyżej, dedykuję wszystkim Aniołkowym Mamom, z myślą o ich dzielności i sile.

 

Na podstawie autentycznej historii spisała Ewa Nagraba

Strony: 1 2 3 4 5 6 7
Ewa Nagraba
Trenerka, coach. Przeprowadziła wiele szkoleń i warsztatów głównie dla kobiet, by je wspierać, motywować, inspirować. Czerpie z tych działań radość i siłę do kolejnych pomysłów i inicjatyw na rzecz kobiet. Właścicielka Studia Rozwoju Osobistego Probalance. Prywatnie pasjonatka tańca, 5 Rytmów, gotowania i podróżowania.
(this.href); return false;" title="Pin This" class="pinterest tooltip-top">Pin This

Komentarze

  1. Anonim

    Bardzo smutna historia. Bardzo współczuję Aniołkowej Mamie

Wyraź swoje zdanieFacebook