Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Rigth now get from bookmakers
1 komentarz

Mama, ale inna, bo Aniołkowa

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Aniołkowa Mama

Od początku nie było tradycyjnie. Nie było wielkiej miłości, zaręczynowego pierścionka, bukietów kwiatów, kolacyjek przy winie, ślubu, męża… Rodziny przez duże R. Była sama, ale nie samotna. Otoczona najbliższymi, przyjaciółmi. Miała dobrą pracę i marzenie! Jedno, wielkie marzenie – pragnęła dziecka. Małej istotki, którą chciała pokochać bezgranicznie. Być matką, mamusią, mamą. Przewijać pieluchy, karmić, utulać jego płacz, cieszyć się każdym uśmiechem. Patrzeć jak stawia pierwsze kroki, jak zaczyna gaworzyć, jak bawi się z rówieśnikami. Z dumą zaprowadzić do przedszkola, stać tuż obok, kiedy przekracza pierwszy raz mury szkoły, kiedy uczy się życia. Być przyjacielem, wsparciem. Czasem karcić, kiedy na to zasłuży, ochraniać, pokazywać świat, pokazywać drogę rozwoju, drogę stawania się dorosłym człowiekiem. Być blisko, kiedy się pierwszy raz zakocha, kiedy wejdzie w rolę matki czy ojca dla swoich już dzieci.

Zapragnęła dziecka,\ później niż inni. Jej zegar biologiczny tykał coraz głośniej. Była przecież na rok przed „magiczną” 40- stką, co dla wielu oznacza przegraną, spóźnioną, nie taką jak większość.

- Inni już mają dzieci, które już nawet chodzą do przedszkola, do szkoły. Inni już dawno wzięli ślub, założyli rodzinę, zrobili kariery. A Ty co, Droga Panno? Nic. – odpowiadała sobie. – Będzie dobrze!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7
Ewa Nagraba
Trenerka, coach. Przeprowadziła wiele szkoleń i warsztatów głównie dla kobiet, by je wspierać, motywować, inspirować. Czerpie z tych działań radość i siłę do kolejnych pomysłów i inicjatyw na rzecz kobiet. Właścicielka Studia Rozwoju Osobistego Probalance. Prywatnie pasjonatka tańca, 5 Rytmów, gotowania i podróżowania.
(this.href); return false;" title="Pin This" class="pinterest tooltip-top">Pin This

Komentarze

  1. Anonim

    Bardzo smutna historia. Bardzo współczuję Aniołkowej Mamie

Wyraź swoje zdanieFacebook