Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Rigth now get from bookmakers
Brak komentarzy

Dermokosmetyki czyli pielęgnacja dla wymagających

Strony: 1 2 3 4

dermokosmetyki

Każda skóra jest inna i potrzebuje czegoś innego. Dlatego tak ważne jest na początku odpowiednie zdiagnozowanie rodzaju cery oraz jej kondycji w danym momencie, a następnie właściwy dobór kosmetyku z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Dobry kosmetyk jest jak garnitur szyty na miarę, pasuje idealnie i zachwyca wyglądem. Skóra bardzo szybko odwdzięczy się za właściwy wybór swoim zdrowym, promiennym stanem.

W dzisiejszych czasach coraz więcej kobiet ma problemy z cerą. Odpowiedzialne za to są zarówno czynniki zewnętrzne, tj. zanieczyszczenie środowiska, promieniowanie UV, jak i wewnętrzne np. genetyka, nieodpowiednia dieta, stres, brak snu. Dlatego coraz więcej kobiet, w poszukiwaniu odpowiedniego kosmetyku sięga po dermokosmetyki.

Strony: 1 2 3 4
Monika Gomółka
Dermokonsultantka. Od siedmiu lat pracuje w aptekach w dziale Uroda. Ekspert w profesjonalnej analizie cery i doborze odpowiedniej pielęgnacji. Posiada wiedzę teoretyczną popartą szkoleniami z marek dermokosmetycznych dostępnych na polskim rynku oraz wieloletnie doświadczenie i zamiłowanie do upiększania kobiet. Znawca literatury, wielokrotnie nagradzana w konkursach prozatorskich i poetyckich. Pasjonatka gór, chilloutu i podróży.
(this.href); return false;" title="Pin This" class="pinterest tooltip-top">Pin This

Wyraź swoje zdanieFacebook