Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Rigth now get from bookmakers
6 Komentarzy

Czy ćwiczy Pani zumbę? Czy zumbę Pani zna? - Strona 3 z 4

Strony: 1 2 3 4

zumba

Zumba to nie tylko sport, to również świetna zabawa!

Jej zaletą jest to, że jest prosta i odpowiednia dla każdego, bez ograniczeń wiekowych. Ćwiczą ją nawet dzieci (ZUMBA KIDS) i seniorzy (ZUMBA GOLD), pojawiają się coraz nowsze jej odmiany np. AQUA ZUMBA (zajęcia w wodzie). Ponadto nie wymaga znajomości kroków tanecznych. Wystarczy poddać się optymistycznym rytmom i unieść na fali zabawy.

Zumba poprawia kondycję, dostarcza mnóstwa endorfin, uwalnia napięcia i stres, pozwala zgubić zbędne kilogramy, rzeźbi sylwetkę i sprawia, że chce się jej więcej i więcej. Uwaga, jest bardzo zaraźliwa!

W Polsce zumba skupia coraz większe grono zwolenników, zarówno na zajęciach regularnych, jak i na maratonach. Typowe zumbiarskie stroje są barwne i kolorowe, umieszczone jest na nich charakterystyczne logo.

Ja dzięki Zumbie poznałam niesamowitych ludzi, którzy czują, podobnie jak ja, chęć dzielenia się z innymi radością życia! Chce więcej i więcej zumby w moim życiu!

Podzielcie się swoimi przeżyciami, jeśli poznałyście zumbę. Co ona Wam daje? Jak Was zmienia? Jeśli jeszcze nie spróbowałyście to do dzieła! Warto jej posmakować, żeby móc się z zumbą zaprzyjaźnić, albo ją zostawić i nigdy do niej nie wrócić, ale z poczuciem, że się spróbowało.

Strony: 1 2 3 4
Ewa Nagraba
Trenerka, coach. Przeprowadziła wiele szkoleń i warsztatów głównie dla kobiet, by je wspierać, motywować, inspirować. Czerpie z tych działań radość i siłę do kolejnych pomysłów i inicjatyw na rzecz kobiet. Właścicielka Studia Rozwoju Osobistego Probalance. Prywatnie pasjonatka tańca, 5 Rytmów, gotowania i podróżowania.
(this.href); return false;" title="Pin This" class="pinterest tooltip-top">Pin This

Komentarze

 1. Anonim

  Podoba mi się tutaj, super stronka. Pozdrawiam

 2. Anonim

  Strona jest dobra. Wszystko jest poukladane i latwo
  znalesc jest to czego się szuka.

 3. Anonim

  Witam.Rewelacyjna strona,warto tu zaglądać.

 4. Anonim

  Bardzo interesująca strona internetowa. Polecam znajomym

 5. top

  Pozdrawiam serdecznie autorów strony.

 6. Anonim

  Świetny serwis, pełna adrenalina. Pozdrawiam

Wyraź swoje zdanieFacebook