Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Rigth now get from bookmakers
6 Komentarzy

Czy ćwiczy Pani zumbę? Czy zumbę Pani zna? - Strona 2 z 4

Strony: 1 2 3 4

zumba

Czym jest zumba? Skąd się wzięła? Jak działa?

Zumba w kolumbijskim slangu oznacza „baw się i ruszaj”. Jest połączeniem tańca latynoskiego i aerobiku. Marengu, salsa, cumbia, reggaeton, samba, rumba, bachata, taniec brzucha to tylko niektóre rodzaje tańca wykorzystywane w Zumbie.

Zumba zrodziła się w Kolumbii, w latach 90., a jej twórcą jest choreograf Alberto „Beto” Perez. Początek jego sukcesu zaczął się przypadkowo. Pewnego dnia, spiesząc się na zajęcia z grupą fitness, zapomniał swojej płyty z muzyką. Zaczął improwizować zajęcia przy rytmach utworów latynoskich, których płytę miał akurat w samochodzie. Pozytywna, spontaniczna reakcja grupy uświadomiła mu, że narodził się nowy styl, który szybko opanował Amerykę Łacińska. W krótkim czasie na punkcie zumby oszalał cały świat. Od tamtej pory stała się także formą biznesu. Instruktorzy musza przejść odpowiedni kurs, aby móc otrzymać certyfikat i korzystać z marki Zumba na zasadzie franczyzy.

Strony: 1 2 3 4
Ewa Nagraba
Trenerka, coach. Przeprowadziła wiele szkoleń i warsztatów głównie dla kobiet, by je wspierać, motywować, inspirować. Czerpie z tych działań radość i siłę do kolejnych pomysłów i inicjatyw na rzecz kobiet. Właścicielka Studia Rozwoju Osobistego Probalance. Prywatnie pasjonatka tańca, 5 Rytmów, gotowania i podróżowania.
(this.href); return false;" title="Pin This" class="pinterest tooltip-top">Pin This

Komentarze

 1. Anonim

  Podoba mi się tutaj, super stronka. Pozdrawiam

 2. Anonim

  Strona jest dobra. Wszystko jest poukladane i latwo
  znalesc jest to czego się szuka.

 3. Anonim

  Witam.Rewelacyjna strona,warto tu zaglądać.

 4. Anonim

  Bardzo interesująca strona internetowa. Polecam znajomym

 5. top

  Pozdrawiam serdecznie autorów strony.

 6. Anonim

  Świetny serwis, pełna adrenalina. Pozdrawiam

Wyraź swoje zdanieFacebook