Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Rigth now get from bookmakers
3 Komentarzy

50+ VAT szuka faceta. Prasa to potęga

Strony: 1 2 3 4

prasa

Czy ja jestem przeźroczysta, że już mnie faceci nie widzą? Zawsze mnie podrywali, gapili się, uśmiechali. A teraz co? Nic. Zero. Jakby mnie nie było. Zero zainteresowania. Cholera. Może trzeba zastosować jakieś sztuczki? Kupiłam kilka gazet – teraz wszystko jest takie nowoczesne, to i podryw po nowemu.

Facet pilnie potrzebny, trzeba zrobić remont, krany ciekną, niedługo Sylwester, gęby nie mam do kogo otworzyć. Ugotowałam cały garnek zupy, znowu tydzień będę jadła.

W tych gazetach to jest wszystko, tylko nie ma przepisu na szybkie znalezienie faceta… W jednej jest napisane: usiąść, założyć nogę na nogę. Cholera coś mi nie wychodzi. Jak już mi się uda przyciągnąć jedna nogę na drugą, to ręką muszę podtrzymywać za spodnie, żeby mi nie spadła. Potrenuję, trening czyni mistrza. Teraz odgarnąć włosy kocim gestem. A co ja mam odgarniać, wczoraj obcięłam się na króciutko, bo mi pod czapką tak wygodniej. Odrosną, to potrenuję. Co teraz? Oblizać usta. To mi wychodzi bez problemu. Spojrzeć i opuścić wzrok. To umiem. Głupoty. Jedźmy dalej.

Strony: 1 2 3 4
Ela Daszkiewicz
Kobieta 50+. Wolna, niezależna. Mama trójki dorosłych dzieci, babcia. Dziennikarka Obywatelska, psycholog z zamiłowania, dobra obserwatorka życia. Autorka książek jeszcze nie wydanych.
(this.href); return false;" title="Pin This" class="pinterest tooltip-top">Pin This

Komentarze

  1. Trafione spostrzeżenia w dziesiatkę! Super ,tak trzymać.

  2. przesiać wybraki i niedoróbki no i okazuje się ,że mozemy za śp.Danuśką pośpiewać:"gdzie ci mężczyżni…"

  3. zaczarownica

    przesiać wybraki i niedoróbki no i okazuje się ,że mozemy za śp.Danuśką pośpiewać:”gdzie ci mężczyżni…”

Wyraź swoje zdanieFacebook